Kurumsal

Misyonumuz

Hakkımızda

image

Haznedaroğlu Nakliyat 1997 yılında kurulmuş ve gücüne güç katarak kesintisiz olarak nakliyat ve diğer taşıma işlerinizi özenle yapmaktadır. Yaygın bir referansa sahip olan firmamız Ofis Taşımacılık, parça eşya taşıma, mobilya taşıma, kolili Taşıma, fabrika Nakliyatı, Banka Taşımacılığı, elektronik eşya taşıması, Antika eşya nakliyesi, fuar Taşıma, Askılı Tekstil Nakliyatı ve Evden Eve Nakliyat işlerinizi profesyonel ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızla büyük bir özenle yapmaktayız.Sizin memnuniyetinizi en ön plana alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. 
 

Merkezimiz Kartal olmak üzere Haznedaroğlu Nakliyat olarak başarımızdaki en köklü etken olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kaliteli ve sürekliliği olarak bu ilkeler üzerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 10 dan 60 metreküpe kadar farklı genişlikte 20 araçlık dev filomuz bulunmaktadır. Araçlarımız kapalıdır. Bu nedenle hertürlü eşya ve mobilya taşınmasına uygun bir şekilde tasarlanıp hizmetinize sunulmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eşyalarınızı taşınma öncesi yerinde görerek en ideal plan ile taşınma işlemlerini yapmaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Eşyalarınızı olası zararlara karşın anlaşmalı acentemiz aracılığı ile sigortalatmaktayız.

Paketleme Hizmeti

Nakliyesi yapılacak eşyaların ambalaj ve paketlemesi tarafımızca titizlikle yapılmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Haznedaroğlu Nakliyat firmamız %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

müşterilerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
support

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen kafanıza takılan her konuda bizimle bu 0542 780 46 36 numaradan veya email info@haznedaroglunakliyat.com adresimizden ulaşabilirsiniz.